| georgica955 a întrebat:

Tocmai mi.am reinstalat League of Legends. Cand intru in el, se face patch-ul si, ajunge pe la 4% dupa care imi scrie asa : " A avut loc o eroare neidentificata. Verificati log-urile pentru informatii ". Ce pot face? Mentionez ca nu am probleme cu internetul. Multumesc!

3 răspunsuri:
| barbutxxx a răspuns:

Cand se incarca in dreapta sus ai 2 rotite mici dai pe ele si o sa iti apara o fereastra si debifeaza,, allow peer to peer transfer,, apoi incearca iar.

| georgica955 explică (pentru barbutxxx):

Voi incerca, iti spun dupa ce incerc.

| georgica955 explică (pentru barbutxxx):

Nu merge. Altceva?