| Torreto a întrebat:

Salut TotiPentruUnu! Am o intrebare legata de Counter-Strike 1.6.Am auzit de "hackul wall,,.Am incercat sa il fac de pe multe site-uri si nu am reusit si nu prea stiu cum sa il folosesc.Imi puteti spune va rog cum sa il folosesc si cum trebuie pornit? (mai mult)

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| GeoGeo6566 a răspuns:

La mine merge prfect badboy! e un packet cu tot cu wall, aim! unite un link
https://www.facebook.com/......tps?/l.php

| Torreto explică (pentru GeoGeo6566):

Nu merge linkul dar mersi oricum de ajutor.

| GeoGeo6566 a răspuns:

Mai poti lua de pe cshacks.com

| Iulian_Alexandru_Vartolomei_1992 a răspuns:

Foloseste instructiunile altfel inseamna ca hackul nu merge.Nu mai juca cu hack happy! Asta e singurul lucru pe care poti sa il faci! sper ca te-am ajutat! Funda?

| Torreto explică (pentru Iulian_Alexandru_Vartolomei_1992):

Du-te ma am nev de un wall nu sa imi spui tu sa nu ma mai joc copil de 6 ani.