| Alex199714 a întrebat:

a o problema la tastatura. Cand apas pe tasta z apare tasta y si invers si nu stiu cum sa fac ca sa fie tastatura normala. Funda si multumesc anticipat big grin.

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Probabil ca ai win 7!
in dreapta ai o tastatura mia... apasa pe ea, si da prima optiune!
sau baga direct din it, sau ro in english

| Ichigo523 a răspuns:

Control panel ->Date,Time, Language, and Regional Options->Regional options->categoriile de sus alegi Regional options->acolo langa customzie->English (United States).

| Ner0 a răspuns:

Stanga jos in bara de aplicatii trebuie sa ai limba. selectezi enghappy

| iPhone32523523 a răspuns:

In dreapta pk-ului jos ai pe bara aia de jos ai niste casetute si scrie Ro dai pe acel scris si iti arata Ro si En dai pe En si apoi iti va merge

| Alex199714 explică:

Dar am laptopul din Italia.