| anonim_4396 a întrebat:

A si eu o mare nelamuire.Am un laptop cu windows 10, imi ingheata ecranul laptopului si uneori se aude un harait de la ecranul laptopului, am crezut ca e din cauza windowsului dar nu e indifferent ca am 8.1 sau 10 e acelasi lucru, memoria e la 64% mi s-a acrit sa tot instalez si sa dezistalez, windows.Imi poate spune cineva de ce se intampla acest lucru si daca exista o modalitate sa rezolv problema acasa? Dau funda

Răspuns Câştigător
| ovidiu123432 a răspuns:

Salut, poti cauta pe YouTube problema sau sa mergi la cineva care se pricepe cu asa ceva (e cel mai bine), daca faci tu ceva acasa si il agravezi probabil nu o sa mai se ofere nimeni sa ti-l repare, probabileste ecranul de vina si trebuie schimbat.

| xkapt5 a răspuns (pentru ovidiu123432):

Am gasit ceva pe Youtube acum merge ceva mai bine

1 răspuns: