| xSwearr a întrebat:

abia ce mi-am cumparat acest PC!
1. Intel core i5 - 7400 Kaby Lake 3.00 GHz
2. Nvidia GTX 1050 TI 4 GB DDR5 128 bit
3. Memorie ram 8 gb dd4
4. Hdd 1 TB
5. Sursa super flower 550w
Mi-am luat cs go, si merge cu rezolutia full hd, pe setari low in 80-90 fps, de ce asa putin? Folosesc windows 7... pe net scria ca acest pc duce cs go pe ultra in 150-200 fps... poate sa imi spuna cineva ce sa fac?

1 răspuns:
| Johny_George_1997 a răspuns:

Vezi sa ai toate driverele updatate la zi si vezi sa nu ai jocul in rezolutie 2144p si sa mearga asa prost. cand ei au zis full hd se putea referi la 1080p cu grafica high. dar totusi eu spun ca 80-90 fps este destul de bun. oricum ochiu pomului nu vede mai mult de 48 fps asa ca e ok... daca tot ai probleme incearca sa mergi pe 720 p cu grafica high.