| Vali215 a întrebat:

Salut! Ce pareri aveti despre pc-ul cu urmatoarea configuratie (este bun de gaming?):
Procesor Intel core i5-7400 CPU 3.00 GHz

8.00 GB Memorie RAM

64 bit operating system

Sistem de operare Windows 10 pro

Placa video NVIDIA GeForce GTX 1050 ( 4.00 GB RAM )

Memorie interna 1 TB
Și cât credeți că valorează?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E second, so probabil fără licență deci NU mai mult de 1000 lei. Vezi și pe olx, pe acolo e. Ce e peste, e doar dorința mare a vânzătorului

| RaduRobertRO a răspuns:

Ce parere referitor la ce? Procesor cat de cat ok, RAM putin, sistem de operare Windows ca mai toata lumea. Cauta pe eMAG si scade 10 % si ala e pretul ok.

| Anonim121321 a răspuns:

Da,plus daca il iei pentru gaming Windows 10 este foarte recomandat pentru gaming.