| BlackStar99 a întrebat:

Aceasta intrebare e pentru jucatorii de LOL dar mai ales pentru jucatorii cu Rengar. Dupa cum stiti, Kha'zix e le free si multi joaca cu el.Ieri seara, am obtinut al 100-lea cap de Kha'zix cu Rengar.Dar dupa, intr-un meci Kha'zix de la ei a avut multe killuri si m-a invins... crying(
Am fost atat de suparat ca aproape am plans.Niciodata nu am pierdut vanatoarea dar acum da...
As vrea mult sa-mi spuneti cum sa trec de sentimentul de dezamagire.PLS!

2 răspunsuri:
| TheDarkMita a răspuns:

Alege alt campion xD recomand lisswinking

| BlackStar99 explică:

La rengar NU RENUNT!