| andreiul23 a întrebat:

Acesta intrebare este pentru jucatorii de Leauge of Legends.
Spuneti-mi un jungler de 6300 de ip-uri..inafara de Kha'zix, Vi si Rek'sai si cateva sfaturi utile despre acel campion in jungla.
As mai vrea si un campion bun pe top, tot de 6300 de ip-uri in afara de Zed si Yasuo..AD.si la fel, cateva sfaturi utile.
Ofer Funda!

2 răspunsuri:
| MrsVamp a răspuns:

Rengar ca jungler, sfaturi despre build gasesti pe net sau youtube.

Si campion bun de top la 6.300...hmm..Azir, Ekko, Hecarim.

| alessyo21 a răspuns:

Rengar,un champion care este jucat in mai multe moduri.ori tank ca sa dai engage, ori full ad sa faci triple cel putin. sfaturi in jungle.ce sfaturi sa iti dau incearca sa faci cat mai mult counter jungle la lvl mic.
Si campion la 6300 bun pentru top este Fiora, Aatrox.amandoi autoattackeri foarte op sfaturi. fereste-te de renekton ^^