| Wanted2 a întrebat:

Acest laptop http://www.altex.ro/......ddr3-linux este bun pentru jocuri gen gta v,mad max,the division etc.
Nu am preferinte la calitatea graficii poate sa fie si pe low, dar sa nu scada sub 30 fps.

1 răspuns:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Poti sa iti faci un upgrade la memoria Ram ca are 2 sloturi libere (1 este pus 4Gb si altu liber si poti sa pui tu 4Gb).

2 GTA 5 ar merge toate pe Low, celelalalte jocuri indifierent ce rezolutii mici si setari pe Low faci o sa ai sub 30Fps sau nici nu sa intri in joc.
Cerintele sunt prea mari chiar si la recomandare minima nu poti juca.