| Wanted2 a întrebat:

Acest laptop http://www.altex.ro/laptop-acer-aspire-e5-572g-35cg-inte lr-coretm-i3-4000m-2-4ghz-15-6-4gb-1tb-nVIDIA-geforce-94 0m-2gb-ddr3-linux este bun pentru jocuri gen gta v,mad max, the division etc.

Nu am preferinte la calitatea graficii, dar sa nu scada sub 30 fps.

Răspuns Câştigător
| SSJGohan3 a răspuns:

Hm, iti vor rula cam toate in 30fps in low...the division iti cere placa video mai buna, intre 6 pentru minim si 8 gb ram...dar tot va duce in 30 fps daca instalezi toate driverele la zi.