| anonim_4396 a întrebat:

Acu cateva zile jucam cs (1.6) si s-a intamplat ceva de s-a făcut un lag mare pe server. De atunci mi se tot blochează la fiecare 5-10 secunde cand stau pe server ca si cum ar merge foarte prost netu dar joc exact in conditiile anterioare intamplării. Netul merge bine ca inainte, am setat vsync pe on (am procesor mai nou Intel) si preferinta 3d pe performance, am reinstalat steamul de 2 ori, am dezinstalat antivirusul, am incercat un cfg cu setări pentru 100 fps și nu am rezolvat absolut nimic. Acum joc cu 30-60 fps in timp ce inainte jucam mereu cu 60 fps. Nu stiu ce să-i mai fac să-l rezolv.

Răspuns Câştigător
| Madalinyoutube a răspuns:

Depinde, daca nu iti merge cu lag si pe alte serverre contacteaza ownerul. Noi nu te putem ajuta prea mult daca este ma contactezi Madalin stancescu ( facebook)

3 răspunsuri:
| Madalinyoutube a răspuns:

Depinde, ori nu este VPS serverului performant, ori cineva da in continuu flod.

| anonim_4396 explică (pentru Madalinyoutube):

De 5 ani de când joc pe acel server nu am avut probleme iar problema asta o am doar eu nu și restul jucătorilor. Serverul are un sistem de securitate care dă kick la jucătorii care floodează.

| anonim_4396 explică (pentru Madalinyoutube):

Sunt mai multi cu acest nume. Adauga tu daca poti Olariu Eduard Gabriel, stau pe o banca.

| Madalinyoutube a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde, daca nu iti merge cu lag si pe alte serverre contacteaza ownerul. Noi nu te putem ajuta prea mult daca este ma contactezi Madalin stancescu ( facebook)