| Bogdanღ a întrebat:

Acum 15 minute am vazut ca pe tf2 (Team Fortress 2) in clasa de Inginier cand pun sentry gun, imi construieste un mini sentry gun, iar eu vreau sa construiasca un sentrygun obisnuit pe care pot sa-l upgradez! Funda

Răspuns Câştigător
| Trifan_Adi_1973 a răspuns:

Pai ma asc in loc sa ai mana robotik pentru ca numai aia construeste minisentry puneti cheya franceza si upgrade

| Bogdanღ explică (pentru Trifan_Adi_1973):

Funda! Multumesc de raspuns big grin

3 răspunsuri:
| wannabe a răspuns:

Salut.
Vad ca joci TF2 la fel si eu.
Daca esti F2P si vrei sa devii PREMIUM in TF2, da-mi doar add la id de mess: stefan_crime1
Te pot ajuta daca doresti.

| Bogdanღ explică (pentru wannabe):

Nu m`ai joc... Multumesc de oferta oricum