| TaLentu a întrebat:

acum cam 1 luna de zile am jucat League of Legends de la un timp imi tot dadea o eroare cu addobe si m-am gandit sa il sterg din pc i-am dat delete la folder dar am uitat sa il sterg din control panel, ieri am vrut sa il trag din nou sa ma joc cand dau sa instalez imi da o eroare( Sa il sterg din control panel ) dar cand dau sa il sterg din control panel imi da o eroare (this action is only valid for products that are currently installed) Habar nu am cum sa scap de ea ca sa imi pot reinstala League of Legends va rog frumos cine ma poate ajuta.!

1 răspuns:
| 0vYdiw a răspuns:

Intri in Control panel > Uninstall a program, acolo dezinstalezi : leagueoflegends, pandoo media booster, Adobe air.
Dupa aia reinstalezi LoL-ul.
In caz ca nici asa nu iti merge (ceea ce nu pre e posibil) descarca-ti RevoUninstaller, il deschizi si dezinstalezi LoL cu Revo.
Bafta!