| Maria_Rosu_1973 a întrebat:

Mi-a expirat antivirusul si cand vreau sa-l sterg din control panel imi apare urmatorul mesaj "this action is only valid for product that are currently installed" si nu se dezinstaleaza ca sa pot reinstala alt antivirus

3 răspunsuri:
| luky63 a răspuns:

Http://www.portablefreeware.com/index.php?q=appremover&m=

E program portabil. E special pentru dezinstalare antivirus.

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Incearca sa inchizi antivirusul si sa il dezinstlezi daca nu reintaleaza windwosul sau alt antivirus.Pa, pa

| efpies a răspuns:

Cel mai bine este sa instalezi un program firewall! Pentru ca antivirus-ul sterge virusul dupa ce deja a intrat virus-ul in calculator! Deci concluzia mea este sa folosesti un firewall.