| JustMeINC a întrebat:

Tocmai ce mi-am luat jocul Naruto ultimate ninja impact si am o problema in legatura cu instalarea Java.In folderul jocului exista acest program, insa pentru a ma putea juca trebuie instalate niste programe...Prima oara cand lea-am instalat pe totate, inclusiv Java, nu am facut-o in ordinea corecta. Dupa asta am sters Java din pc, fiind nevoie sa folosesc chiar si windows cleanup, apoi cand am incercat sa instalez din nou Java, imi tot spune cum ca aceasta versiune a mai fost instalata, si daca vreau sa o reinstalez.Am dat "YES", insa imi da o eroare care spune asa :"This action is only valid for products that are currently installed". Va rog dati-mi un sfat big grin App, am windows 7, iar versiunea Java este 6, respectiv 1.6. 0_29.

1 răspuns:
| CuieMoco a răspuns:

Dezinstaleaza si java si jocul, apoi jocul il iei din nou (fara java) si atunci cand ii dai install o sa te intrebe de program. Cand iti spune asta, instalezi java (iti va da un link). Il iei de pe link-ul ala si dupa ce instalezi si asta poti sa termini si cu jocul. Daca iti da aceeasi eroare, incearca sa iei cea mai noua versiune de java big grin