| MoBy a întrebat:

acum cateva luni am cumparat Call of Duty MW3 am jucat etc dar din greseala l-am dezinstalatsadiar cand l-am instalat iar am bagat codul si zicea k este deja folosit va rog cine ma poate ajuta add

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cum poti sa spui ca ai dezinstalat din GRESEALA un joc? Era mai corect sa spui ca ''Am vrut sa dezinstalez COD MW3'' ->>> Daca îti merge totul bine, înseamna ca este ceva în neregula!
Daca nu ai probleme, tu ti le creezi singur, asa din greseala. Te duci la magazin si cumperi alt joc.

| MoBy explică (pentru neluL):

Mda 80 de euro degeabaO, o

| neluL a răspuns (pentru MoBy):

80 de euro? Pai costa cca 40 de euro la magazin!

| MoBy explică (pentru neluL):

Scuze pentru spam dar abia acum am facut si eu uun cont si da 80 de euro k eu l-am cumparat k o saptamana dp aparitiesad

| neluL a răspuns (pentru MoBy):

In fine, chestia este ca nu mai poti folosi licenta aia! Daca tot vrei sa te joci, foloseste un crack.

| MoBy explică:

Da sa cumar altustraight faceam dat 80 de euro pe el...