| Girly97 a întrebat:

Cand eram in clasa 4-a si mi-au cumparat parintii primul calculator vecinul care a instalat Windows XP mi-a instalat si cateva jocuri printre care si o versiune "Call of Duty". Am jucat cam un an sau doi dupa care am instalat Internetul si m-am lasat complet de jocurile offline.
Au trecut multi ani si mi-ar placea sa joc din nou versiunea "Call of Duty" pe care am jucat-o cand eram mica dar nu imi mai aduc aminte ce versiune este. Jocul m-a ajutat sa prind curaj si sa nu ma sperii de orice. Eu una ma bucur ca am jucat asa ceva in clasa 4-a, prin 2008 parca.
Voi aveti idee ce versiune as fi jucat?

5 răspunsuri:
| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Poate era Call of Duty: World at War?

Sau poate Call of Duty 2? Jocul asta il jucam pe PS2. Este copilaria mea. Preferatul meu de pana acum.

Sper sa gasesti ce cautiwinking

| Girly97 explică (pentru Bratu_Andrew_2000):

Si eu sper, cu putin ajutor. happy

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns (pentru Girly97):

Nu e ala pana la urma?

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns (pentru Girly97):

Uite. O lista cu coate jocurile COD, si anul in care au iesit:

-Call of Duty 2003
-Call of Duty: United Offensive 2004
-Call of Duty: Finest Hour 2004
(pana la urma pe asta l-am jucat eu in copilarie) 2004
-Call of Duty 2 2005
-Call of Duty 2: Big Red One 2005
-Call of Duty 3 2006
-Call of Duty: Roads to Victory 2007
-Call of Duty 4: Modern Warfare 2007
-Call of Duty: World at War 2008
-Call of Duty: World at War-Final Fronts 2008

Si restul, au iesit dupa 2008, deci nu cred ca sunt ceea ce cauti.

Sper ca am ajutat happy

| Girly97 explică (pentru Bratu_Andrew_2000):

Mersi. happy