| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva luni am primit Pika pe Counter-Strike 1.6 ok toate bune si frumoase l-am reparat dar suntele se aud infundate skinurile nu merge orice Counter as porni tot aceleas skinuri are(chiar daca sunt diferite in el) si am lag pe majoritatea serverelor...
Vreo solutie?
Dau Funda Mare Cat Rusia!

2 răspunsuri:
| Alexandru_Nacu_1998 a răspuns:

Lol normal ca tia distrus cs dar si sistemul, daca vrei sa mai joci cs instaleaza-ti windows... si nu mai folosi hack pentru ca am luat si eu si am dat refresh and remove windows.

| AleXu224 a răspuns (pentru Alexandru_Nacu_1998):

Frate eu nu am folosit nici odata hack pentru cs joc de multi ani am toate cs-urile cumparate : Cs 1.6 / Source / Global Offensive si mi-a dat o fata care ajunsese admin ca era iubitu ownerului pe un server de Dr vroia sa imi dea mute si nu sita cumanda si a zis unu o comanda : amx_lake si toata a crezut ca e pentru mute straight face