| UpS1 a întrebat:

Acum cateva zile am folosit un cod pe un server.Si dupa adminul mi-a dat ban cand sa intru pe un alt server nu imi mai mergea l-am reinstalat(ca asa se face) si nu imi mai mergea si cand era sa se incarce prechaching resources (sau cum ii zicea) ma scotea si aparea o iconita care scria file read failure si asa imi face la fiecare server ..si as vrea sa mai ma joc counter deci va rog sa imi ziceti cum se face sa mai ma joc.Dau

Răspuns Câştigător
| NuTzu77 a răspuns:

Salut! Sunt de parere ca ai luat comanda timeout...DEci intra in CS si scrie in consola cl_timeout 30(sau o valoare mai mare) sau daca nu, instaleaza cs in alta locatie diferita de cea standard(inca cred ca o sa te ajute prima varianta)
Bafta!