| Manaila_Gheorghe_1969 a întrebat:

acum cateva zile am formatat calculatorul. mergea f bine pana cabd am instalat un driver pentru placa audio de pe softonic si merge f greu. am facut o scanare cu antivirusul spyhunter si arata 22 de virusi de la dif prog trojan etc. imi puteti spune un antivirus cucare as putea devirusa pc fara sa imi ceara sa ma inregistrez? lasati un link de unde as putea lua antivirusul.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Bitdefender.

| ogreaxel a răspuns:

Poti downloada Avastul.

| Manaila_Gheorghe_1969 explică:

Si as vrea sa imi spuneti mai explicit cum sa il devirusez va rog frumos

| Manaila_Gheorghe_1969 explică:

Cum se deviruseaza va rog!