| Marutu2000 a întrebat:

Acum cateva zile mi-am luat CS:GO si in steam-ul instalat il am la "jocurile mele", dar pe site-ul steam imi apare ca nu am nici un joc si nu ma pot baga pe site-uri de CS:GO Bets. CE SA FAC?
Dau funda pentru raspunsul care ma ajuta!

5 răspunsuri:
| 01Joulie01 a răspuns:

E posibil sa trebuiasca sa astepti sa se actualizeze informatia si daca nu se actualiazeaza in 72h, atunci da un ticket/ mesaj la echipa de la Steam direct

| Marutu2000 explică (pentru 01Joulie01):

Si cum pot face acest lucru?

| Marutu2000 explică (pentru 01Joulie01):

Si cum fac acest lucru?

| 01Joulie01 a răspuns:

Te loghezi pe steam, pe site, ai sus asistenta (suport), dai click acolo, mai departe ai jocuri, achizitii, joaca-te pe acolo si vezi daca iti va aparea in continuare. In mod normal ar trebui sa apara la achiziitile tale.

| Marutu2000 explică (pentru 01Joulie01):

Imi zice ca trebui sa verific adresa de email si am verificato si tot asa zice.