| Dumbledor a întrebat:

Salutare, intampin o problema la CS:GO si la Steam.
Mi-am pus setarile la Steam pentru CS:GO (-novid,-console etc.), iar la CS:GO mi-am schimbat setarile si tinta. Problema este ca setarile mele tin cateva zile dupa care dispar si se pun alea Default si la Steam si la CS:GO si nu stiu cum sa rezolv...Imi da mereu actualizare la Cs:GO si nst ce are...Ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Valve da tot timpul update la steam si joc, si le reseteaza la default. Singura solutie e sa il configurezi iar dupa fiecare resetare.

| Dumbledor explică (pentru Wr3nch):

Da, dar eu daca inchid laptopul si il aprind din nou se reseteaza iar. Oricand inchid laptopul si reintru in joc se reseteaza