| FlorinakeIulian a întrebat:

acum cateva zile mi-am luat o tabeleta prestigio multipad 0.7 ultra+
A mers ft bine pana azi cand mi-a cazut
Am pornito si nu mai mergea taciul* bine adica raspunde dupa 10 sec la comada
daca o duc la garantie nu mai trebuie sa dau bani
dau funda celui care ma ajuta fara sa o duc la garantie! happy

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pai nu ai citit in linkul care ti l-am dat?
A. Inainte de orice, tableta sau telefonul trebuie inchise complet. Daca aveti aceasta posibilitate, pentru a fi sigur, puteti de exemplu sa scoate bateria de la smartphone si sa o bagati inapoi in aparat.

B. Pentru a porni un dispozitiv cu Android in modul recovery trebuie sa apasati simultan pe o combinatie dintre butoanele de volum, butonul home si butonul de pornire.
Vezi la Android in link.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ti-a cazut cum? Ai scapat-o din mana? Pentru asta nu ai garantie!
Intra in recovery si dai wipe data/ factory reset.
http://playtech.ro/......-porneste/

Răspuns utilizator avertizat
| neluL a răspuns (pentru FlorinakeIulian):

Sa nu le spui ca ai scapat-o pe jos ca nu mai beneficiezi de garantie.

| neluL a răspuns (pentru FlorinakeIulian):

Pai nu ai citit in linkul care ti l-am dat?
A. Inainte de orice, tableta sau telefonul trebuie inchise complet. Daca aveti aceasta posibilitate, pentru a fi sigur, puteti de exemplu sa scoate bateria de la smartphone si sa o bagati inapoi in aparat.

B. Pentru a porni un dispozitiv cu Android in modul recovery trebuie sa apasati simultan pe o combinatie dintre butoanele de volum, butonul home si butonul de pornire.
Vezi la Android in link.