| IDaniel a întrebat:

Acum ma joc SAMP si serverul Bugged.ro si joc de ceva vreme dar si acum de vreo 3 zile cand ma conectez imi arata The server didn't respond. La cel care ma ajuta dau funda.

Răspuns Câştigător
| Snakebosu23 a răspuns:

Si eu m-am jucat SAMP pe aceelas server...pai ar putea fi problema de la netul tau sau de la server...sau poate ai luat ban. funda?

4 răspunsuri:
| IDaniel explică:

Mai astept zile si declar funda

| IDaniel explică:

Sigur ban nu am caci mai am un cont si tot asa imi scrie.

| biuuuu a răspuns:

Downladeaza 0.3z!

| bibanupestele a răspuns:

Care vinde cont sa-mp bugged blue? poti verifica pe panel.bugged.ro daca ai luat BAn sau nu straight face