| WhiteAxe a întrebat:

Salut TPU

Mi am instalat BattleField Bad Company 2 si merge bine dar cand intru in single player la campaign mi se vede intrerupt ca si la tv cand se zice are purici televizor si apar alea albe asa imi apare si mie
De unde l-am luat am citit Recommended System Requirements si am tot ce trebuie dar de ce mi se vede asa?
Ma ajutati? Dau funda mareee big grin

Răspuns Câştigător
| alinaalin955 a răspuns:

Eu am jucat acest joc mai demult.Cand intram in joc, cand incepeam sa joc, era ecranul negru, aveam doar sunet.
Am gasit pe Net ca trebuie dezinstalat update-ul KB2670838(am gasit acum intr-o agenda). Dupa ce am dezinstalat acel update a mers.
Treaba este ca acum avand o versiune mai noua de Windows nu imi mai apare la view update history acest update.
Poate era doar pentru black screen.Nu stiu daca ajuta in cazul tau.
Sa instalezi cel mai nou update pentru placa video nu stiu daca ajuta pentru ca jocul este vechi si nu cred ca are nevoie de un driver asa nou.

| WhiteAxe explică (pentru alinaalin955):

Am sa incerc daca imi merge ati dau funda

| WhiteAxe explică (pentru WhiteAxe):

Mersi de ajutor acuma nu mi se mai vede asa dar acuma imi merge greu jocu laughing