| xFlavy a întrebat:

Acum o luna imi mergeau jocurile perfect pe laptop iar de 2 saptamani am lag, la jocuri la care nu aveam probleme.Am schimbat 3 windows 7 si tot degeaba, am facut up la drivere, nimic.Ce as putea face?
Am laptop Acer cu placa video Nvidia GeForce 710m 2gb, 4 GB Ram, Procesor i3-2348 2,3GHz
DAU FUNDA CARUIA IMI SPUNE CE POT SA II FAC

1 răspuns:
| andreimineo a răspuns:

Vezi daca cooler-ul iti raceste procesorul si cauta pe net programe pentru a vedea temperatura procesorului ( mi s-a intamplat si mie asta ) scaneaza intreg pc-ul poate ai virusi