| xFlavy a întrebat:

Acum 2 luni am cumparat un laptop, imi mergeau jocurile perfect pe el, iar acum am lag la ele (am schimbat si windowsu, am facut update la drivere) ce sa ii fac.Eu cred ca e ori de la procesor ca se supraincalzeste ori de la praf(DAR NU STIU CE SA ZIC)
Am Procesor Intel Core i3-2348 2,3GHz, Placa Video Nvidia GeForce 710m 2GB, 4gb ram.
DAU FUNDA CARUIA IMI SPUN CE AS PUTEA SA II FAC

Răspuns Câştigător
| petrescuionut a răspuns:

Se supra incalzeste l-ai lasat in pat a tras scame acolo la procesor si el nu-si face aerisirea du-l la curatat si ia-ti un cooler mare pentru el ca asa fac toate daca le lasi in pa sa pe masa trag praf si scame acolo la procesor si nu mai da aeru ala rece afara se rseteaza se blocheaza si astea nu e bine dul ca poate il arzi

| xFlavy explică (pentru petrescuionut):

Bine, merci pentru ajutor.

| petrescuionut a răspuns (pentru xFlavy):

Placerea este a mea happy bafta