| Jal33t1 a întrebat:

acuma am inceput sa joc metin2.ro pe gemenii, am grad ul prietenossi am pescuit ieri cu fishbotul o gramada(9 skoici) si ieri am inceptusa nu mai prind aproape nimic, adica inainte prindeam 10 pesti in 15 minute
acuma prind 2 pesti
in 10 minute, trag foarte greu, ce sa fac? ( am reinstalat hack-ul, am schimbat undita, a mea este +4 si acuma este +1) dar tot nu merge, nu stiu ce sa mai fac, ajutor ca dau funda si vot!

Răspuns Câştigător
| asasinkreedz a răspuns:

Depinde! In primul rand ai noroc ca nu te-au banat inca pentru hack-ul ala! Apoi sunt prea multi de ieri si nu imi dau seama in ce zile ai incercat sa faci si ce anume...Revenind la intreabre, am reusit sa inteleg un lucru, acela ca ai schimbat untita initiala care erea +4 cu una care este +1.Pai nu stiu eu foarte multe despre jocul asta dar daca schimbi una de grad mare cu una de grad mai mic, indiferent ca folosesti hack-ul ala este logic ca nu o sa mai prinzi asa de bine peste deoarece are gradul mai mic!

| Jal33t1 explică (pentru asasinkreedz):

Da, asta stiam si am schimbat undita ca sa vad daca merge! deci ce ar trebui sa fac?

| asasinkreedz a răspuns (pentru Jal33t1):

Deci initial aveai o untita +4 cu care prindeai pesti fara probleme cu hack-ul ala nu? Pai ar exista trei porbleme.Ori ai prins tu un moment mai prost si nu ai mai prins asa de bine, ori untita este de vina(fa-o +9!) ori hack-ul nu este bun! Downloadeaza o versiune mai nou a hack-ului ca sunt cu gramezile pe internet.Dar te avertizez! Eu nu am vazut fishbot care sa nu aiba virusi pe el! Downloadezi pe riscul tau!

3 răspunsuri:
| TinKode011 a răspuns:

Ce fish bot folosesti zi nume!
poate nu e bun sau e vrsiune free tryal
pentru un anumit timp