| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU cum sa fac sa-mi pice skoici mai des la metin2 ro cam cum ar trebui sa prind pestii? dupa cat timp trebuie sa trag unditza? fundita(fara hackuri)

5 răspunsuri:
| MaRiaN96 a răspuns:

Dupa ce dispare norisorul ala de sus cand arata ca ai prins ceva numeri in gand 3 secunde si tragi... Scoicile pica din pestiwinking depinde de noroc sa pike scoici, da daca ai undita+8 poti prinde direct scoiciwinking
fundita?

| Lɑяisɑ a răspuns:

Pai,sa iti apara pestisorul deasupea capului, numeri 1, 2, 3,dar nu numeri repede, dar nici incet. Potrivit.Dar daca numeri potrivit o sa vezi ca exact atunci cand tragi ti-a disparut pestisorul de sus.

| PriynCesS a răspuns:

Dupa ce iti apare pestisorul acela deasupra capului...numeri 1,2, 3 si tragi.

| balktar a răspuns:

Imi primul rand du-te la Ghicitoare si cere sa iti prezica, daca ai noroc normal sau noroc mare e foarte bine ( acel noroc afecteaza doar pescuitul).

Ca momeala e bine sa folosesti rame. Dupe dispare acea imagine de deasupra capului (care iti arata ca ai prins peste) tragi la cam 2-3 secunde. Asta e tot farmecul ( vezi ca nu de fiecare data ai noroc)

PS: Scoicile provin din pesti, iar perlele din scoici.

| ducuadrian12 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa descarci fish bot 1.2 de acolo o sa bagi 3 fisiere in folderul cu metin iar cand intri sa setezi sa iti traga la 2.800 iti prinde garantat pesti(in afara de salau mare, pisica de mare si inca vreo 2)