| AnthRock a întrebat:

Salut Tpu.Am 14 ani si ma joc MicroVolts, sunt bun ( kd 2, 78 fara farm) si am vb cu cineva care mi-a zis ca imi pot creste level cu cheat engine. Problema este ca nu stiu sa il folosesc, l-am downloadat ( versiunea 6.2 parca) dar nu stiu sa il folosesc iar in tutorial erau niste jocuri sau nu stiu ce erau alea.Nu inteleg cum sa fac sa imi cresc lvl (fara killuri) doar pictograma aia pe care scrie ce lvl ai in joc.

Pls ajutor!(pentru alte detalii intrebati-ma big grin )

FUNDITE (la mai multe intrebari la care nu am laes rasp castigator)

Răspuns Câştigător
| Thrimbor a răspuns:

Anth,folosind Cheat Engine, cum sa-ti explic, e "ilegal", un fel de hack.Ai putea fi suspendat de pe joc.

| AnthRock explică (pentru Thrimbor):

Stiu happy dar fac conturi mai mici si joc pe alea laughing.Am si speed hack!
Nu joc pe contul meu decat intr-un room la ctb cu un prieten, facem farm de battery si cu speed h4ck in 10 secunde facem 220 exp si 160 mp (in 2 ore de farm mi-am luat un red drwing pencil unlimited ) big grin
Ms oricun. daca nu mai priemsc raspunsuri in 2 zile itit declar raspunsul castigator!

3 răspunsuri:
| WebMasta a răspuns:

Pai Cheat Engine merge de obicei la jocurile Single-Player, deoarece cele multiplayer au datele in continua schimbare si actualizare. De ex. serverul stie ca acu 10 minute aveai 300 bani si tu in timpu ala ai schimbat cu Cheat Engine in 999999 bani. Serveru isi da seama automat ca n-aveai cum sa faci atata in 10 minute si il schimba la loc.

| AnthRock explică (pentru WebMasta):

Pai aveam un cont de 61 si unu l-a facut 90 cu cheat engine happy
dar nu am vrut sa ii dau pass si id ..ma gandesc ca imi va vinde armele straight face