| Skilline2012 a întrebat:

Am 2 intrebari:

- Care a fost cel mai bun Dead Space in opinia voastra? (1 / 2 / 3 )
- Ce jocuri bune (story/gameplay) mai stiti? In genul lui Dead Space. (Funda)

Răspuns Câştigător
| ZethKode a răspuns:

Hei! Pentru mine cel mai tare Dead Space a fost cel de-al 2-lea. Are o poveste foarte tare, un gameplay pe masura iar atmosfera este una horror (ceea ce-mi place foarte mult). Are si un multiplayer destul de tare dar nu se compara cu singleplayer-ul. Jocuri gen "Dead Space" nu prea stiu. Ai putea sa incerci seria Resident Evil, Silent Hill. Poate un Outlast sau Amnesia (chiar daca nu seamana ca si gameplay, sunt totusi horror). Bafta!

| Skilline2012 explică (pentru ZethKode):

Merci mult! Eu pana acum am terminat Dead Space 2. Nu am incercat 3, iar primul mi se pare varza la grafica. Outlast o sa-l incerc (mi s-a parut interesant)... Amnesia nu-mi place, iar in legatura cu Silent Hill si Resident Evil o sa ma mai gandesc.
Multumesc pentru propuneri! Bafta la "gamerit" laughing

| ZethKode a răspuns (pentru Skilline2012):

Merci la fel! big grin