| Liviu781 a întrebat:

Salut TpU! Am 2 intrebari pentru voi azi daca raspundeti la amandoua aveti fundawinking! Intrebarile sunt cam stupide :
1. Produsele de pe eMAG sunt second hand ( la mana a doua )?
2. De pe eMAG poti sa cumperi doar online sau are magazine prin tara prin care poti sa te duci sa cumperi direct?
Dau Funda raspundeti repede

Răspuns Câştigător
| Allinn a răspuns:

Salut,
1. Nu, nu sunt second - hand ca cele de pe okazii. Sunt noi, direct din fabrica!
2. Poti cumpara doar online, deoarece eu nu am auzit pana acum ca ar exista un magazin eMAG gen Altex sau mai stiu eu ce.
Fundaa? happy

2 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Daaca ai sa intri pe site-ul lor sa sa gasesti aceste informatii:
1.Majoritate sunt produse noi, sigilate, dar e o rubrica cu produse resigilate(intr-un fel second hand), si sunt cu pret redus.
2.Sunt si magazine in orase, ex. Timisoara, Craiova, Bucuresti, etc(mai sunt cateva orase, dar aceste informatii le poti obtine foarte usor de pe site-ul lor). Succes!

| DxMan a răspuns:

1. Sunt nou noute
2. Sunt depozite, si da poti!