| MihhaaElla a întrebat:

Produsele de pe eMAG sunt second hand ( la mana a doua )? FUNDA:*

Răspuns Câştigător
| raresbarbier a răspuns:

Nu sunt second hand, ci sunt noi produsele garantat.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, sunt noi.

| ReusxD a răspuns:

Produse second hand, nu sunt, numai produse noi.

| georgiana967 a răspuns:

In niciun caz! Sunt noi.
Mai au si produse resigilate la preturi mai mici dar este specificat daca produsul este resigilat.

| RedFantasy a răspuns:

Da, sunt noi.
Produsele resigilate sunt, de obicei, produse care au fost expuse in magazine si au unele defecte, cum ar fi zgarieturi.

| AndraDea a răspuns:

Nu! Crede-ma si eu am cumparat de pe eMAG

| alin201 a răspuns:

Si cele resigilate tot noi sunt? ca tot pe eMAG sunt e acelasi site, dar hai sa dam un raspuns repede sa luam funda fara sa clarificam un subiect

| Piytyycell a răspuns:

Sunt noibig grin eu cumpar mereu sunt superhappy