| Ainstain_Andrei_2000 a întrebat:

Am 2 intrebari, prima legata de PcGarage si a doua legata de un gamepad

1.Am facut o comanda sambata la pc garage, la un gamepad, si la produsul ala scrie mai jos de ridicare sediu : sau prin fan curier rapid in Timisoara, ajunge vineri 21 noiembrie, si comanda am dat-o sambata 15 noiembrie, am auzit ca, la pc garage ca mai mult de 3 zile nu dureaza p.s e stoc furnizat produsul ala, Vine vineri, sau vine mai repede? ca i-am dat mesaj la ala care a preluat comanda si nu mi-a raspuns

2. Gamepad A4Tech X7-T4 Snow pentru PC http://www.pcgarage.ro/......c-ps2-ps3/ E bun, adica e potrivit pentru Fifa?

1 răspuns:
| Grigore_Bögdan_Valentin_2001 a răspuns:

1.Am patit si eu. Daca nu vine in cel putin 7 zile..anuleaza comanda.
2.Este un Gamepad potrivit pentru Fifa.Ti-l recomand..Acum trebuie doar sa stii foarte bine sa joci FIFA happy happy