| stefan129 a întrebat:

Am 4 GB Rami DDR3
procesor: AMD-A4-3300 2.50 Ghz
placa video:AMD Radeon HD 6410D 512 MB
Calculatorul imi merge cam greu, am luat anti virus pentru. ca am crezut ca am virusi, nu s-a schimbat nimic.Am schimbat si windowsul si era la fel. Eu cred ca este din cauza hard-ului pentru ca este foarte vechi, are 6 ani.Imi puteti spune de ce merge greu...

Răspuns Câştigător
| Infern_Deyu_1996 a răspuns:

De obicei RAM-ul daca il ai mic calculatorul iti merge greu dar tu il ai mare, ce poti face este sa duci calculatorul la curatat sau il poti curata singur dar trebuie sa te interesezi cum. Mai poti imprumuta un HARD de la un prieten si sa vezi daca merge mai bine. Dar daca nu te pricepi la dezasamblat si asamblat iti propun sa nu-ti bagi nasul.