| anonim_4396 a întrebat:

Pe calculatorul asta merge cs:go?
Processor:AMD ® Athlon II X4 750K 3. 4GHz
4GB DDR3
Hard: 500GB
Placa video:AMD Radeon R7750 1GB

Răspuns Câştigător
| Andrei_Denis_1999 a răspuns:

Da,va merge uns :)
Iti dau un site cu rezultatele la cs:go, cu configuratia ta :) http://www.game-debate.com/....../index.php

8 răspunsuri:
| Cristi19 a răspuns:

Da.posibil sa-ti mearga putin sacadat cu toate setarile la maxim dar ar trbebuii sa mearga

| Skylimit a răspuns:

Http://systemrequirementslab.com/cyri incearca asta. Ai acolo o lista cu jocuri inclusiv CS:GO si vezi daca-ti merge. P.S. ti-am dat site-ul asta ca sa nu mai trebuiasca sa astepti pentru raspunsuri, vezi tu daca iti merge.

| Zerathull a răspuns:

De unde ai luat CS; go ca il caut de mult timp?

| GigelFaraNumar a răspuns:

Da happy Merge chiar cu grafica la maxim big grin

| Dum4ass a răspuns:

Salut. Da-mi si mie facebook-ul tau sa discutam ceva in legatura cu acest calculator ca as vrea si eu sa mi.l comand dar sa iti cer cateva pareri. Mersi

| Alexytzu a răspuns:

Cred ca merge depinde.

| Mudy a răspuns:

Ca sa nu mai intrebi astfel de lucruri, poftim iti dau un site care te pune sa alegi jocul pe care vrei sa-l rulezi, iti analizeaza calculatorul si iti da verdictul www.canyourunit.com

| sergiu_2901 a răspuns:

Frate, Frate, Frate....pe toate calculatoarele merg CS. eu am avut un calculator de generatie veche si mi-a mers cs 1.6