| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca Minecraft-ul se poate plati cu niste Paysafe carduri in valoare de 10, 25 sau 100 de euro. E adevarat? Daca da, cum se procedeaza? Si daca imi mai raman bani pe acel card ce se intampla cu ei?

Răspuns Câştigător
| Neah1 a răspuns:

Din cate stiu eu minecraftul e 20 de euro. Deci trebuie sa gasesti o locatie din orasul tau unde se vand paysafecard si sa cumperi unul de 100 lei. Vei primi un bon cu un cod. Apoi urmaresti pe tipul asta si faci ca el: https://www.youtube.com/watch?v=9uAvakj8-ts. Iti vor mai ramane ~12 lei, pe care ii poti folosi cumparand alt joc.

| anonim_4396 explică (pentru Neah1):

Intrebare: Paysafecard se gaseste la posta?

1 răspuns: