| catalin542000 a întrebat:

Salut tpu.Am auzit de la cineva ca jocul gta 5 pentru ps 4 si xbox 360 merge si pentru pc daca merge si pentru pc imi puteti trimite jocul aici?
Funda.

5 răspunsuri:
| MrCaNaByS a răspuns:

Salut, sunt diferite platforme, sunt controale diferite, etc. Sa iti trimitem noi link-ul aici? Fii serios laughing

| victor30 a răspuns:

Sunt platforme diferite, nici macar cel pentru ps4 nu merge pe xbox. Pe PC iti trebuie un emulator dar nu cred ca reusesti.

| catalin542000 explică (pentru victor30):

Sll cum adica sa nu reusesc in ce sens?

| victor30 a răspuns (pentru catalin542000):

Pai iti trebuie un calculator foarte bine "dotat" pentru un emulator de ps4 sau xbox si orice emulator ai gasi nu exista unul fara bug-uri, o sa ai erori peste erori.

| catalin542000 explică (pentru victor30):

Salut pc meu este puternic te asigur si ma risc cu eroriile ca si asa nu am niciun joc pe pc sau ceva important si asa trebuia sa schimb windows-ul din 7 premium in 7 ultimate x64 asa ca imi poti da un link cu un emulator daca gasesti te rog?