| OmSimplu a întrebat:

am cautat cateva informatii despre nfs most wanted dar mai rau am intrat in ceata. strict, ce trebuie sa fac la misiunile alea in care ma urmareste politia ..in care imi apar pe harta triunghiuri rosii iar la un timp cercuri albastre punctate?

multumesc anticipat

1 răspuns:
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Cercurile alea punctate sunt locuri unde te poti ascunde de politie in cooldown mode, adica atunci nu mai ai nici o masina de politie pe urmele tale si urmarirea se incheie mai repede.