| P0pCorN a întrebat:

Cum pot pune si eu efecte la mouse de ex cercuri rosii, albastre etc?

4 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Fa asa:control panel/mouse/pointer/(de exemplu schimbi cursorul sageata in alt model)/browse/(se deschide o fereastra unde alegi ce vrei tu, dai clik si iti va aparea cursorul cum va arata el, daca iti place da ok daca nu cauta si apoi ok) asta e tot.Succes si nu uita FUNDA.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Cauta pe net magic cursors si alege unul. Dar nu stiu cum poti sa il dezactivezi. Poate din control panel de la mouse cursors. Cred ca de acolo.
Incearca si eu am avut o cruciulitza.

| Barney a răspuns:

Daca ai vazut efectul asta la video-urile de pe YouTube atunci este efect de la programul de captura (Camtasia). Si vezi efectul ala doar cand inregistrezi.

| Maidanezul a răspuns:

Mai omule si eu am avut programe minune si cind le gaseau d,,, abia ma descotoroseam de ele Lasa ma calc in pace mai consuma resurse si cu asta.Da si tu task manag la procese si vezi cum niste banalitati iau la greu fii om serios