| Sp3ciaL0pS a întrebat:

am cititit ca teamwiewer e un program ca sa intri in calculatorul altcuiva vreau sa incerc dar mie cam frica sa nu fac vreo prostie datim un video ceva sa vad cum se foloseste teamwiever

Răspuns Câştigător
| R3DAOT a răspuns:

Pur si simplu dai in dreapta jos pe X si ii gata, inchizi conexiunea, sau daca vrei sa-ti ramana conexiunea si doar sa-ti vezi desktopul apesi tasta windows+ D (tasta windows este cea cu stegulet pe ea, ii intre ctrl si alt pe partea stanga)

6 răspunsuri:
| R3DAOT a răspuns:

In primul rand ca sa intri in pc-ul cuiva trebuie sa ai parola si id-ul acelei persoane. acestea sunt generate de teamviewer... parola este generata de fiecare data cand intri in program

| Sp3ciaL0pS explică (pentru R3DAOT):

Bai da sa zicem imi da id parola si cand dau clock imi apare ce are el pe ecran si ce poza are el si cum opresc adica daca sunt in calculatorul lui cum fac sa fiu inapoi la al meu dau funda daca-mi raspunzi

| raikidd a răspuns (pentru Sp3ciaL0pS):

A? incearca alt+tab sau minimizeaza teamviewer-ul sau daca ai win8 si folosesti aplicatia de teamviewer apasa pe butonul de windows de pe tastatura(numi zi ca nu stii care e acel buton ca ma impusc)

| R3DAOT a răspuns (pentru raikidd):

Pur si simplu dai in dreapta jos pe X si ii gata, inchizi conexiunea, sau daca vrei sa-ti ramana conexiunea si doar sa-ti vezi desktopul apesi tasta windows+ D (tasta windows este cea cu stegulet pe ea, ii intre ctrl si alt pe partea stanga)

| R3DAOT a răspuns:

Ma bucur ca ti-am fost de ajutor happy

| R3DAOT a răspuns:

... era sa uit... multumesc frumos pentru funda happy