| Andreiflt66 a întrebat:

Am counter-strike 1.6 si am jucat pe un server si un admin mi-a facut ceva si nu mai pot intra.Cand intru ecranul se face negru si nu pot sa mai joc.Ce pot sa fac ca sa mearga?

Răspuns Câştigător
| dell7 a răspuns:

Dai unde ai instalat csu intr-un folder cstrike si un fiser config.cfg parca si il stergi si intri iar in cs daca nu reinstalzi csu.

1 răspuns:
| CosmiiiO a răspuns:

Pai,ca sa mearga poti sa iti reinstalezi windowsul sau sa iti reinstalezi jocul, dar asta e de la admin ti-a dat un fel de ban pe server deci nu cred ca mai poti intra pe server.