| Cold a întrebat:

mi-am facut un server de counter-strike si nu stiu cum sa ma fac admin... hellp plss funda crying help

4 răspunsuri:
| CelMaiBlogger a răspuns:

Salut.Ca sa te faci admin cauta in folderul amxmodx fisierul USER.ini. Acolo vei avea un exemplu cum sa te faci admin etc.Mult noroc.

| JhoNutz a răspuns:

Eu zic ca meriti...

| cineva1992 a răspuns:

Frate iti dau un sfat! Daca nu sti sa-ti dai nici admin atunci e clar. "ipu-l tau" "" "abcdefghijklmnopqrstu" "de" sau "noob" "parola" "abcdefghijklmnopqrstu" "a" Bafta!winking

| DuReX a răspuns:

Dami add la connect_drx