| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

De ce nu il da Rihana in judecata pe Adi minune pentru incalcarea drepturilor de autor?

2 răspunsuri:
| crhh a răspuns:

Cine e Adi Minune pentru Rihanna?! Un alt wannabe, iti zic eu... Si nu stiu raspunsul la intrebarea ta, dar cu aproximatie pot sa-ti spun ca nu da nici macar un scuipat pe el. Iar, eu, la randul meu nu dau un scuipat pe el si pe ce face el. Fara nicio suparare, in cazul in care asculti muzica lui si toate astea, e diferenta de gusturi.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT explică (pentru crhh):

Nu ascult muzica lui, doar ca am auzit mandown in romana. laughing