| anndylucian a întrebat:

Am cumparat de curand o placa video 3D Radeon R7 265 / 2GB/DDR5/256 Bit / royal queen si am instalat toate driverele, si nu imi merge sunetul sub nici o forma. Zice ca driverul e instalat si functionabil dar sunetul nu merge. Am reinstalat driverul audio, tot, dar tot nu merge.
Va rog ajutati-ma daca stie cineva cum pot rezolva asta.
Am avut inainte si un GTX260 si pe acela mergea impecabil. Cum am pus placa asta, gata nu mai merge...
Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| ChristianXLX a răspuns:

Incearca sa intrii in meniul placii de sunet si selecteaza acolo independent headphone, nu prea are legatura placa video cu sunetul laughing