| UserDeTpu a întrebat:

De curand mi-am reinstalat windows-ul, si ca tot omu' mi-am instalat si driverele. Totul bun si frumos, am terminat cu instalarea, toate driverele erau instalat, dar dupa ce s-a restarta am vazut ca nu merge sunetul. Am mai verificat odata driverele si aparent si driverul de sunet este instalat, si sunetul nu merge! AVETI VRE-O IDEE DE LA CE ESTE? Va rog sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Ia vezi sa apesi pe dreapta mousseului pe sunet, verifica la,, Troubleshoot sound problems"! Iar la tasta dreapta a mouseului, vezi ca daca sint ridicate toate cele 3 coloane de volume!

| Alexul99 a răspuns:

Reinstaleaza driverul de sunet, dar vezi sa fie compatibil cu windows-ul, si sa fie ultima versiune