| alex12hesoyam a întrebat:

am cumparat gta 4 si imi merge foarte sacadat adica nu conteaza il pun high sau low tot asa si nu merge oare e bun laptopul: windows 7 ultimate
procesor:Intel(r) core(tm) i3 -2310m cpu@ 2.10 ghz 2.10 ghz
4 gb ram
64 bit
nVIDIA geforce gt 525m

Răspuns Câştigător
| Vrtulee a răspuns:

Windows'ul 7 mananca mult din resurse..click dreapta pe my computer > advanced system settings> performance setting si dai la ajust best performance apoi la setari grafica din 32 bit du'o la 16... apoi in joc scazi gtafica la max si toate alea la low si ar trebui sa nu ti se miste asa, iar daca tot asa iti merge treci pe win xp... sau alta placa video

| alex12hesoyam explică (pentru Vrtulee):

Iti multumesc foarte mult acu merge si pe high esti tare

| Vrtulee a răspuns (pentru alex12hesoyam):

Nphappy