| iustinn2001 a întrebat:

Am descarcat c.s 1.6 si nu am nici un alt jucator in afara de mine. Puteti sa-mi spuneti ce sa fac ca sa am mai multi jucatori?

Răspuns Câştigător
| Dany3 a răspuns:

Cred ca tu ai dat cu boti si nu toate cs-urile merg cu boti trebuie sa te conectezi la o retea cauta niste IP-uri pe net si dai pe butinu ala de sub ESC apoi scrii acolo "connect" si bagi IP respectiv
Uite un exemplu de server care merge scriel pe asta "connect alcoo.cs16.ro" apoi enter happy