| hazard17 a întrebat:

Am facut o prostie si am schimbat niste dll-uri si acum tot imi apare la unele jocuri eroarea(0xc000007b) si am facut tot ce am putut am reinstalat Microsoft windows c++ am schimbat din nou dll-urile, nu stiu ce sa mai fac, sugestie?

2 răspunsuri:
| DumpyDuck a răspuns:

Buna Hazard! Reinstaleaza windowsul si de alta data sa nu mai faci prostii! O zi buna! Funda? ^_^

| hazard17 explică (pentru DumpyDuck):

Am 2 jocuri cu problema asta, nu prea as vrea sa-mi reinstalez windows-u...