| sorinAP a întrebat:

Am facut si eu un videoclip cu fotbal de 3 min apropo uitati-va pe canalul Sorin AP. Faza e ca la randat in Sony vegas a stat 10 min si sa il pun pe Youtube a stat 2 ore si. Am descarcat si niste programe cu care facea videoul mai mic Handbrake si inca unul dar tot asa. Cum sa mi se uplozele videoclipurile mai repede?

2 răspunsuri:
| Mihaelablabla a răspuns:

Poate este de la internet. Atata timp cat videoul se vede bine, n-ai ce sa faci in afara de asteptat.

| sorinAP explică (pentru Mihaelablabla):

Nu are cum, routerul este foarte bun si este fix la mine in camera.